Hl.strana - Maturitní otázky - Referáty (Moje referáty) - Plesy (Tipy,Firmy) - Vysoké školy - Kurzy - !SHOP!

 
Jste zamilovaní?
(příspěvky z předchozích let jsou v archívu)

Tady můžete vyznat lásku tomu  nebo té na koho/kterou myslíte. Nezáleží na tom, jestli o tom ta druhá osoba ví nebo ne. Častokrát se Vám líbí i někdo, kdo o tom vůbec neví....

Nemáte nikoho komu napsat vzkaz? Zkuste Seznamku...
Chcete něco více soukromého? Pošlete pohled...

Speciální diskuzní fórum - Pavel z Prahy vs. Petr (plus všichni případní zájemci)
Prosíme Pavla z Prahy a Petra, aby nyní používali toto diskuzní fórum pro vzájemnou diskuzi (nechceme Vás zakazovat ani mazat, máte volnost, ale pokud nebudete speciální forum pro Vás používat, budeme muset k tomu kroku přistoupit). Neznamená to, že nemůžete přispívat i jinam, jenom pokud se příspěvek bude týkat Vaší dlouhodobé diskuze, použijte ono speciální fórum.
Diky, Team Maturita.cz a spoustu dalších návštěvníků, kteří nám o tom napsali.
<<<toto specialní fórum není archivováno na konci roku>>>
Politika - vše o politice - nové diskuzní fórum.
Toto fórum má být lásce a všechny politické příspěvky na tomto fóru budou postupně přesunuty na nové o Politice
<<< fórum Politika není archivováno na konci roku>>>

 


Kolik je dva a pět? (napiš čislem - ochrana proti spamu):3.10.2017
...tak co milé nejenom politické podsvětí bude ze slečnou M, ještě budete nadále hrát tu vaši špinavou hru z bráchem a s námi, vše víme a je pečlivě monitorované, sejdeme se na kompetentních místech...papánek a nazdar.

2.10.2017
...tak a zase se o něco pokoušíte milé nejenom politické podsvětí, když to nevyšlo ze slečnou jménem M, která byla odhalena, tak teď se pro změnu milé nejenom politické podsvětí snažíte, nás ne zákoně sledovat, kam chodíme s kým se stýkáme, snažíte se nás sledovat na každém kroku, víme zase o vás vše, tak co bude další v řadě na to jsou zase paragrafy nezákonné sledování a odposlouchávání, odnětí svobody 5až 8 let...zkuste nám sáhnout jen na zdraví a budete se smažit v pekle, již brzy se setkáme na kompetentních místech...

1.10.2017
Pánové a dámy z podsvětí to je na kriminál odnětí svobody pokud nám sáhnete na zdraví, pokud přežijeme či zabijete, nepřežijeme, tak to je paragraf, pokus o vraždu či vražda, odnětí svobody, pokus o vraždu do 20let v kriminále, a vražda 20 či výjmečný trest doživotí a pokud by byli u nás v baráku a bytě štěnice(odposlechy) či nějaká mini kamerka, tak to je omezování domovní svobody odnětí svobody 10let a výš v kriminále...tak jen pokračujte v tomto a posléze budete spravedlivě potrestáni. Boží mlýny melou po male ale jistě...

1.10.2017
Jste prozrazeni, nejenom politické podsvětí!, slečna jménem M mluvila a víme o Vás vše, měla u Nás dělat takovou volavku, která měla dávat nejen před volbami Vám informace a zjistit vše nejenom o Nás, to se bohužel vám nepovede nikdy, vše je dobře uschováno v dobrých rukách a monitorované, spousty lidí v našich řadách o tomto vašem nepovedeném pokusu ví, brzy se setkáme na kompetentních místech, boží mlýny melou po male ale jistě. Už to vzdejte ze slečnou jménem M, vše řekla, tak co teď bude od Vás následovat, jen nám zkuste sáhnout na zdraví a budete se smažit v pekle. Papánek a nazdárek.

30.9.2017
...kdo bude mít pevnější nervy, kdo se prozradí, ty si se snad slečno jménem M zamilovala do bráchy, to snad né a co tvoje podsvětí na to řekne.

30.9.2017
víme to moc dobře že o nás víte, teď se jen čeká kdo udělá chybu , viď slečno jménem M a tvoji lide, že ano...

30.9.2017
Brácha to s tebou slečno jménem M hraje dobře, viď...heslem jak se z lesa volá tak se z lesa ozývá...tak tak...

30.9.2017
Slečno jménem M to hraješ s bráchem dobře, tak chci slečně jménem M z kázat jedno, pokud budeš na dále hrát tu vaši špinavou hru, tak samozřejmě že brácha už o tom ví, tak se potom nediv že dopadneš hodně špatně a s tebou slečno jménem M skončí hodně špatně tvoji lidé, který tě na bráchu nastrčili, dneska jsme se přeci viděli spomínáš slečno jménem M, měl jsem podle tebe jet na houby, hodně si se musela držet, aby si se neprořekla, viď slečno jménem M...vše už víme, tak kdy skončíš s bráchem, kdy bude konec úkolu, táhni z našeho kraje dokud máš čas, jinak skončíte hodně špatně.

To tvoje slečno jménem M, nenápadné naznačení, proč jsem nejel na houby bylo v tom smyslu že abych se neotrávil z hub a semnou neotrávil nás, abych nenasbíral jedovaté houby viď, tak se jen o něco pokuste, vše je monitorované.

29.9.2017
ODS a TOP 09 kdy se nám spoluobčanům omluvíte za ty vaše zkorumpované mafiánské praktiky z minulosti, ještě jste se nám všem občanům ČR, neomluvili, spousty Vašich politiků se již stýkali a stýkají s kmotry podsvětí, který jim radí jak měli vést a mají vést stát, ztrácíte vliv na chodu státu, tak kopete kolem sebe a slušnost vám chybí...pokud z vás někdo četl bibli, tak skončíte hodně špatně, dobro zvítězí nad zlem a boží mlýny melou po male ale jistě..., pokud nám sáhnete na zdraví, tak hodně špatně skončíte.

29.9.2017
Podle nejnovějšího zjištění slečna M, byla nastrčena na bráchy a nás, mafií podsvětí, politických stran ODS a TOP 09, která jak jsme tolikráte zmínili měla za úkol zjistit o nás vše, je to pouhý ubohý pokus jak ještě zvrátit volby do parlamentu ČR, protože nejnovější průzkumy ODS a TOP 09 jsou na minimu, vše víme, tak se jen pokuste nám sáhnout na zdraví, budete se smažit v pekle milé nejenom politické podsvětí...papánek a nazdárek, sejdeme a sejdete se na kompetentních místech již brzy.

27.9.2017
Pokud by jste nám chtěli sáhnout na zdraví a zastrašit nás milé nejenom politické podsvětí, tak milé nejenom politické podsvětí+slečno jménem M, kterou jste na bráchy a nás nastrčili záměrně, víme vše o vašich metodách, tak to je kriminál a trestný čin vražda nebo pokus o vraždu, pokud by jsme přežili, odnětí svobody pokud nás bude víc, doživotí, víme o vás nejenom politické podsvětí vše o vašich aktivitách, úmyslech, rafinovaných činech...atd., chápeme že se blíží volby, a letošní budou obzvláště zajímavé, tak kopete kolem sebe a snažíte milé podsvětí likvidovat konkurenci, která nejede ve vašich řadách...vaše napětí jak dopadnou letošní volby je veliké, že ano, pokud by se s námi něco stalo, tak půjdete bručet na doživotí a dozví se spousty lidí jak to nejenom v politickém podsvětí funguje...státu která má ovládnout, ovládá vaše špinavá mafie, s tím milé podsvětí bude brzy konec o to se nejenom my postaráme na to vemte jet a budete se smažit v pekle...nazdárek a papánek.

26.9.2017
...Tak už přemýšlejte nejenom politické podsvětí jak se bráchovi a nám dostat znovu na kobylku, vše je prokouknuté a slečna jménem M, která chtěla na oko hrát bráchovu přítelkyni, promluvila a vše nám řekla, již nyní ví spousty ale spousty lidí a kamarádů na lukrativních místech v našich řadách, nejenom politické podsvětí o Vás takřka vše..., tak se jen o něco politické nejenom podsvětí pokuste na nás..., a naši tzv. kamarádi zveřejní tu vaši špínu do medií a budete se nejen politické podsvětí smažit v pekle, víme o Vás mafie vše!..

26.9.2017
Pokud budete chtít aby slečna jménem M dohrála u nás úkol do konce, máte to marný, ta slečna jménem M mluvila, tak nasaďte na nás jinou štěnici, vše víme. Nazdárek.

26.9.2017
Slečna jménem M nás měla umlčet, hrát tu vaši špinavou hru nejen politické podsvětí, že ano, nasadili jste ji na bráchy záměrně, bráchovi dát tzv. polibek smrti, zjistit o nás vše...to znamená jet nejen v polibku či v jídle či jinak ho zlikvidovat a umlčet, milé nejen politické podsvětí a mafie, víme o vás úplně vše a od nás nic nezískáte , vše máme pečlivě pod pokličkou, slečna jménem M totiž se rozpovídala a řekla nám co měla zde za úkol, proč bráchy sbalila a chtěla ho mít na oko za přítele, a po sléze nás umlčet, je nás boužel pro Vás podsvětí spousty co o vašich aktivitách ví, boužel pro vaše špinavé podsvětí, to je na kriminál, veškeré informace jsou v dobrých rukách, tak že pokud by se s námi něco stalo..., i když se nám nic nepřihodí, stejnak brzy výjdou na svět zajímavé skutečnosti, a vy se setkáte již jen v pekle. dobro zvítězí nad zlem, boží mlýny melou po male ale jistě. Papánek

25.9.2017
Slečna jménem M z vašeho špinavého podsvětí, která se seznámila z bráchem nedávno, která se pokoušela být na oko bráchovou přítelkyni, již mluvila a řekla že měla nejen za úkol u bráchy namontovat či dát štěnici v bytě, možná už tam je a po sléze u nás namontovat či dát štěnici do baráku..., aby jste měli politické podsvětí mafie přehled, co se u bráchy děje v bytě co se u nás děje v baráku, s kým se brácha stýká s kým se stýkáme my, možná je u bráchy i kamera zabudovaná, nic méně víme vše a ví to spousty lidí v našich řadách.
Pánové a dámy nejen z politického podsvětí to je na kriminál-trestný čin omezování lidské svobody, na to jsou paragrafy a odnětí svobody v kriminále.
Jen se snažte roztočit větrné mlýny, boží mlýny melou po male ale jistě..., víme od vaši slečny jménem M vše,s kým máme to dočinění...,a nyní sledujte jak brácha bude dobře hrát na slečnu jménem M z vašeho špinavého podsvětí, jak ji má na oko rád, slečna jménem M nic nepozná..., pokud to nepůjde po dobrým půjde to po zlým..., je to kurva z vašeho podsvětí nic jiného, pokud necháte mafie podsvětí zlou krev na slečnu M..., ať táhne od bráchy slečna M hodně daleko z kraje, dokud má čas, ať si najde dalšího obětního beránka, ale brácha a my to nebudeme o to se postaráme!.

25.9.2017
Tak milá mafie nejen politického podsvětí, slečna jménem M nám všechno o vás řekla, tak už víme s kým máme tu čest a co má za úkol a o co vám jde, dobrý pokus nasadit na bráchy holku jménem M, aby se vetřela do našich aktivit a informací..., ať jde laskavě slečna jménem M od bráchy k vám spět do podsvětí a kurví se zase s někým jiným, pokud ji dáte úkol, a dejte nám jednou pro vždy pokoj..., brácha už dávno všechno o vás a slečně jménem M ví, informace jsou v dobrých rukách a my je držíme pěkně pod pokličkou, tak že nejen slečna jménem M se stejnak nic nedozví...Pánové a dámy konec úkolu, už jste si slečnu jménem M stáhli...pokud to nepůjde po dobrým tak to půjde po zlým...,brácha a spousty dalších našich lidí všechno ví a brácha slečnu jménem M již dávno nemiluje...milá mafie dobrý pokus..., co bude mít příště slečna jménem M za úkol, dalšího obětního beránka, a zase bude s ním spinkat, aby vyzvěděla informace a kontakty a po sléze ho otrávit či jinak zabít na vaše požádání podsvětí že ano. Dobrý pokus jen pro vás tentokrát nevyšel...to je pánové a dámy na kriminál, co děláte...

25.9.2017
bohužel pro Vás nejen politické podsvětí, ví to spousty lidí.

25.9.2017
...pokud se s námi něco stane je spousty pokusů jak to udělat, třeba i nás otrávit + a mnoho dalších věcí.

25.9.2017
Víme že se blíží volby tak jste nejen politické podsvětí v napětí...,museli jste někoho na nás nastrčit dobrý pokus podsvětí nejen ze slečnou M, ale od nás se nic nedozvíme držíme vše pod velkou pokličkou...máte to marný informace vám neuniknou a nezískáte...max.to májí media a čekají na správnou dobu. Zabalte to!.

25.9.2017
Milý nejen politické podsvětí to už jste vážně přehnali, víme o Vás a vašich aktivitách úplně všechno, a víme i to že jste na Nás a bráchy nasadili holku jménem M, která má bráchy zpracovat, i tedy nás, která má o bráchovi a našich aktivitách informovat vaše nejen politické podsvětí..., pokud v tom budete na dále pokračovat a holka(slečna) jménem M se bude negativně na dále montovat nejen do bráchy..., že bude dělat na oko jak má bráchy ráda, klidně se s ním i vyspí..., ale milý nejen politické podsvětí víme že za tím je úplně něco jiného. Holka(slečna) jménem M má zpracovat bráchy, a potom nás, že ano, tak pokud v tomto nepřestanete, a budete v tomto nadále pokračovat..., a něco by se s námi stalo, tak se to bude řešit jinou cestou..., a věřte že spousty našich lidí ví o vás a vašich aktivitách všechno, tedy nejen my je nás o trošku více, a pokud nepřestanete, tak to půjde na jiná kompetentní místa....
Tak Vám radíme nechte bráchy na pokoji ze slečnou jménem M...,pokud se s námi něco stane..., budeme si nyní dotyčnou nejen holku(slečnu )jménem M pořádně hlídat..., tak dělejte jak myslíte.
Holka jménem M je pěkná Čůza, děvka...zahrála to dobře na bráchy, dobrý pokus.
Zdravíme Vás nejen politické podsvětí...zdraví Vás já jménem P+ spousty dalších našich lidí v četně bráchy jménem J... z dalšími osobami se již brzy setkáte na pěkných místech...

Pokud se po tomto dopise s námi něco stane(brácha+mi+další osoby),ale jak jsme říkali je nás mnohem více..., pokud by se s námi něco stalo,...tak to půjde dál a vaše nejen politické podsvětí zničíme...Dobro zvítězí nad zlem...zdravíme vás slečnu M + vaše podsvětí.

10.10.2016
dhdghgdh dsfůdsfhjsdfl kndf kldjfsd§fklůdmf§sd kmd§f mkw§fjklůůjmd¨§g§ůk jlr§gůlrjgr§ůgjrg ů§jlrg§ůrj g§kjrlg§ůrgjklr§gjrklgr§ůgjklr§g ůlrjg§růgjr§gjreg§ůrejger§ůgjklerg§ůrejkgre§ůjerg§ůerjgkre§gjůerg§rjeg§růljgre§ůjeg§ůjerg§ůrjre§ůgjer §gjerg§jreůgjre§gejg§ůerjgre§gjer§jg§erůgjer§gj

14.8.2016
...a chci říct ještě toto, vím že píši semka už dlouho, chtěl bych se omluvit maturitě.cz že, píši furt na tyto stránky, jsem už dávno dospělí, ale lépe řečeno faceboku a jiným sociálním sítím nevěřím a toto fórum mě splňuje vše co chci říci a co je pravda...Petr.

13.8.2016
Jo a nejen Pavle z Prahy, málo kdo to o mě ví, stačí abych měl tvojí nebo cizí fotku s tvojí nebo cizí postavou nebo mě stačí jen tvůj nebo cizí obličej, tak vím co ten člověk dělá nebo udělá za věc, čin, co si myslí...atd, a jak dopadne v budoucnu v životě, používám to jen ve výjimečných případech, ale když to musím použít, tak zjistím o tobě nebo cizí osobě, vlastně takřka vše, jak si sám sobě říkám jsem takový velký bratr pro zlé lidi, aby zlo bylo spravedlivě potrestané, mám tak zvanou vylepšenou telepatii...zjistím takřka s fotky, nebo když jde někdo proti mě venku a kouknu se mu do očí, tak vím o něm vše. Nechci nikoho strašit, ale když tu mojí schopnost budu chtít použít, jak se mě zamane, tak ji použiju..., tak vím o jakého koly osobě na celé zeměkouli takřka vše, jen ho musím vidět buď na fotce nebo jinak, používám to jen málo kdy, ale používám to. Zdravím Tě nejen Pavle z Prahy...Petr.

13.8.2016
...máš pravdu že si k smíchu opravdu jenom ty Pavle z Prahy...Petr.

13.8.2016
Nějak ti Pavle z Prahy došli slova, že by si dostal strach?!...Petr

13.8.2016
Nazdárek Pavle z Prahy 30 letý člověče, tak stále čekám kdy se objevíš u našich vrátek a podíváš se pravdě do očí, mám strach až za uší,...mimochodem chci ti říct že Ivona v žádném případě v mém srdci už dávno není, a aby si věděl má zahraničního přítele,...a chci ti ještě závěrem říci mám taktéž zahraniční přítelkyni, krásnou Slovanku, která je již mojí přítelkyní, a máme se moc rádi a nikdo nás nerozdělí...Petr.

20.2.2016
...Pavle z Prahy, pravda je krutá, ale je to tak, si nenormální člověk, když máš semnou stále tak velký problém, je nejlepší to vyřešit osobně v reálném činu a podívat se pravdě do očí...Petr a spol...

20.2.2016
...myslel jsem že si dostal za ty roky Pavle z Prahy, co zde válčíme na v zájem, už rozum, chtěl bych se tě jen zeptat Pavle z Prahy, kolik ti je vlastně let, moc by mě to zajímalo, a nejen mě, že by ti bylo okolo 25 až 30 let, to už si dospělí, nemyslíš?!, měl bys se chovat jako dospělí člověk a ne jako pubertální dítě, no dělej jak myslíš Pavle z Prahy, klidně si zde piš ty tvé krásné věty..., zdravím Petr a spol...

20.2.2016
...ale Pavle z Prahy, vše je minulost to co píšeš na těchto stránkách jsou tvé nepochybně vynalézavé myšlenky, nic méně, naše blízké i vzdálené okolí si říká, že ty asi pokoj nedáš, že nejsi normální, a snažíš vyvolávat dojem v nenávistech a násilí k ženám, máš furt na mě urážky a nejen na mě, tak ti nejen já říkám, přijeď do našeho města, ať si to můžeme říct vše do očí - stále čekáme na tebe, kdy se ukážeš u našich vrátek...Zdravím Petr a spol...

10.2.2016
… tak uchylny starecku Petasku !, ... pis sem na sva stara buzerantska kolena blafy o dlanove lasce, at je zde zase neco k smichu !, … proste, at se publikum vali smichy v kotrmelcich po podlaze !!! Pavel z Prahy

Všechny příspěvky...